Boz Tıbbi Malzeme Sanayi - AEEDC 2022Dubai Fuarı
Şubat 26, 2022

AEEDC 2022 Fuarında Yerimizi Aldık

1-3 Şubat tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşen ve orta doğunun en büyük dişçilik fuarı olan AEEDC Dubai Uluslararası Dişçilik Fuarında Reoxcel marka kanama durdurucular Boz standında yerini aldı.

Dental tıbbi cihazların ve malzemelerin, diş laboratuvar ürünlerinin sergilendiği ve her yıl Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde düzenlenen AEEDC Dubai Fuarı‘nı, 2022 yılında tüm dünyadan 66 bin kişi ziyaret etti ve fuarda farklı milletlerden 3600 firma stant açtı. Türkiye’den 18’i milli katılım olmak üzere toplamda 36 firma stantlarında yüzlerce ziyaretçiyi ağırladı. Boz Tıbbi Malzeme olarak bizlerde öne çıkan ürünlerimiz ile birlikte REOXCEL kanama durdurucuları da fuar boyunca sergileyerek ürünlerimizi yüzlerce ziyaretçiye tanıttık.

Ağız ve diş sağlığı sektörü açısından buluşma noktası olarak büyük bir öneme sahip olan Dubai AEEDC 2022 fuarında öne çıkan REOXCEL hemostatların tanıtımını yaptık, fuar süresi boyunca yeni ürünlerimiz olan REOXCEL Snow ve toz kanama durdurucu olan REOXCEL Powder ürünlerimiz ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle bir araya gelerek, iş ilişkilerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi alışverişinde bulunmak bizleri oldukça mutlu etti. AEEDC Dubai 2022 Uluslararası Dişçilik Fuarında standımıza gelen ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Yeni Fuarlarda tekrar bir araya gelmek dileğiyle misafirlerimizi standımıza beklemeye devam edeceğiz.

Bir yorum yap