Boz Tıbbi Malzeme Sanayi - Arab Health 2022 Dubai Fuarı
Şubat 25, 2022

Arab Health 2022 Fuarında Yeni Reoxcel Hemostatlar Tanıtıldı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde bu yıl 47’incisi düzenlenen Arab Health fuarında Boz Tıbbi olarak yerimizi aldık.

Medikal, ilaç ve sağlık turizmine yönelik Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi, yani kısaca MENA bölgesinin en büyük medikal fuarı olan Arab Health‘e bu yılda ilgi büyüktü, 4 dolu gün süren fuarda Türkiye’den 35’i milli katılım olmak üzere 138 firma stantlarında yüzlerce ziyaretçiyi ağırladı. Bizlerde Boz Tıbbi olarak katılım gerçekleştirdiğimiz fuar süresi boyunca yeni ürünlerimiz olan emilebilen hemostatik ajan REOXCEL Snow ve toz kanama durdurucu REOXCEL Powder ürünlerimizi ziyaretçilerimize tanıttık.

Medikal alanda tıbbi cihazlar üreten Boz Tıbbi Malzeme şirketi fuar boyunca H8-A50 numaralı stantta yerini aldı. Fuar süresi boyunca sergilenen emilebilen REOXCEL kanama durdurucu hemostatlar ziyaretçiler tarafından oldukça yoğun ilgi gördü. Okside rejenere selülozdan (ORC) imal edilen düz kumaş yapısında ve lifli yapıda bulunan kanama durduruculardan farklı olarak toz olarak sunulan toz kanama durdurucu REOXCEL Powder ise fuar boyunca öne çıkan ürünler kategorisinde sergilendi.

Bir yorum yap