Service: Hemostat

Bir doku veya organda meydana gelen kanamayı durdurmak için kullanılan, hemostatik ajan olarakta bilinen kanama durduruculardır. Kanın hızlı bir şekilde pıhtılaşarak kanamanın önüne geçmek için kullanılır.

18 Nisan 2022

Çok Yönlü Uyumluluk

En zor prosedürlerde bile çok yönlülük, dayanıklılık ve uygunluk için tasarlanan emilebilir Reoxcel kanama durdurucular, eşsiz ORC-lif teknolojisi sayesinde hızla hemostaz sağlar. 

Devamını Oku
18 Nisan 2022

Kullanım Kolaylığı

Reoxcel emilebilir kanama durdurucu hemostatik ajanlar kanamalı yüzey üzerine kolaylıkla serilebilir, bastırılabilir, tamamen kapatılabilir ya da dikilebilir. Reoxcel emilebilir hemostat kuru olarak uygulanır.

Devamını Oku
18 Nisan 2022

Bakterisidal Etki

Reoxcel kanama durdurucuların in vitroda 40 çeşit mikroorganizmaya karşı bakterisidal etki yaptığı gözlemlenmiştir.

Devamını Oku
27 Şubat 2022

Düz Kumaş Yapısı

Okside Rejenere Selülozdan imal edilen emilebilir hemostatlar, rejenere selülozun kontrollü oksidasyonu sonucu elde edilen steril düz örgü kumaş yapısında %100 organik ürünlerdir. Düz kumaş yapısında olmasının önemli avantajları; güçlü olması, yıpranmadan kesilebilmesi ve doku üzerine sütür yardımıyla kolaylıkla dikilebilmesidir.

Devamını Oku
27 Şubat 2022

Lifli Yapı

Çok yönlülük, aderans ve uygunluk için geliştirilen Reoxcel Fibril emilebilir lifli yapıda ve okside rejenere selülozdan (ORC) (polianhidro glukuronik asit) yapılmış, steril hemostatik (kanama durdurucu) bir preparattır.

Devamını Oku
27 Şubat 2022

Okside Rejenere Selüloz

Cerrahi operasyonlarda kullanılan kanama durdurucular çoğunlukla yukarıda bahsettiğimiz selülozun bir başka işlemden geçmiş varyasyonu olan okside rejenere selüloz temelli (ORC) kullanılarak imal edilir.

Devamını Oku
X